Vi finns här för dig

På Enter Gislaved har vi alla en specialistkompetens men skulle den du söker vara upptagen kan vi alla ta ditt ärende eller dina frågor vidare – så tveka inte att maila eller ringa vem som helst av oss. Tveka inte heller att hälsa på oss på kontoret – vi finns här för dig.

Stortorget 2
332 30 Gislaved
info@entergislaved.se
Fakturor skickas till: invoice@entergislaved.se
+46 371-806 00

Leif Österlind
Näringslivschef
leif@entergislaved.se
+46 371 – 844 80

Dzenana ”Nanne” Abdurahmanovic
Näringslivsutvecklare
nanne@entergislaved.se
+46 371 – 844 83

Micael Ragnar
Handelsutvecklare
micael@entergislaved.se
+46 371 – 844 82

Linda Pontén
Turismutvecklare
linda@entergislaved.se
+46 371 – 844 84

Daniel Backstig
Affärsutvecklare
daniel@entergislaved.se
+46 371 – 844 88

Matilda Björk
Kommunikatör
matilda@entergislaved.se
+46 371 – 844 86

Maria Ljung
Kommunikationsansvarig
maria@entergislaved.se
+46 371 844 87

Christina Andersson
Ekonomiansvarig
christina@entergislaved.se
+46 371 – 844 81

Lukas Yassin
Projektledare Venue Craft Court
lukas@entergislaved.se
+46 733 – 588 358

Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för att förbättra din navigeringsupplevelse. Fortsätter du att surfa vidare innerbär det att du accepterar användningen av dessa cookies. Du hittar mer information i våra villkor för cookies.