Vi finns här för dig

På Enter Gislaved har vi alla en specialistkompetens men skulle den du söker vara upptagen kan vi alla ta ditt ärende eller dina frågor vidare – så tveka inte att maila eller ringa vem som helst av oss. Tveka inte heller att hälsa på oss på kontoret – vi finns här för dig.

Stortorget 2
332 30 Gislaved
info@entergislaved.se
+46 371-806 00

Fakturor skickas till: invoice@entergislaved.se
Organisationsnummer: 556661-9861

Träffa oss

Har du en ny idé eller en fundering kring ditt företag eller en framtida etablering?

Hör av dig till oss – vi hjälper dig på vägen.

Leif Österlind
Näringslivschef
leif@entergislaved.se
+46 371 – 844 80

Dzenana ”Nanne” Abdurahmanovic
Näringslivsutvecklare
nanne@entergislaved.se
+46 371 – 844 83

Micael Ragnar
Handelsutvecklare
micael@entergislaved.se
+46 371 – 844 82

Fanny Pettersson
Turismutvecklare (vik)
fanny@entergislaved.se
+46 371 – 844 92

Daniel Backstig
Affärsutvecklare
daniel@entergislaved.se
+46 371 – 844 88

Christina Andersson
Ekonomiansvarig
christina@entergislaved.se
+46 371 – 844 81

Annelie Alm
Kommunikatör
annelie@entergislaved.se
+46 371 – 844 87

Linda Pontén
Turismutvecklare

Vi på Enter Gislaved arbetar ständigt med projekt av olika storlek.
Ibland uppstår behov av konsulter eller extra projektledare.

Skulle du vara intresserad om behovet dyker upp?
Skriv till oss så sparar vi dina uppgifter tills behov finns.

Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för att förbättra din navigeringsupplevelse. Fortsätter du att surfa vidare innerbär det att du accepterar användningen av dessa cookies. Du hittar mer information i våra villkor för cookies.